KOMUNIKAT z IV REGIONALNEGO SPŁYWU KAJAKOWEGO NA RZECE TANEW

            IV Regionalny Spływ Kajakowy zorganizowany został przez Ognisko TKKF Siarka Tarnobrzeg i PTTK O. Miejski w Tarnobrzegu i odbył się w dniach 21 – 23 lipca 2017 r. z Księżpola do Dąbrówki na rzece Tanwi.

            Współorganizatorami spływu byli : Prezydent Miasta Tarnobrzega, Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa, SEP Oddział Tarnobrzeg, PBPH ELDO – BUD Tarnobrzeg i Poltur Tarnobrzeg      

            W dniu 21 lipca  w Księżpolu na uroczystym otwarciu wszyscy uczestnicy otrzymali  okolicznościowe znaczki i upominek w formie wielofunkcyjnego otwieraczo – zamykacza.

            Na biwakach przeprowadzane były ogniska, śpiewogrania i dyskoteki. Spływ odbywał się przy pięknej słonecznej pogodzie na nadal pięknej rzece Tanew.

                         Podczas uroczystego zamknięcia spływu w dniu 22 lipca w Harasiukach Prezes Ogniska TKKF Siarka podziękował uczestnikom za kulturalne i sportowe zachowanie, wymienił wszystkich sponsorów serdecznie dziękując im za pomoc w organizacji tej imprezy, a następnie wręczył uczestnikom ufundowane przez Organizatora upominki. Podsumowanie spływu zakończyło się ogniskiem z pieczeniem kiełbasy i 5 godzinnym śpiewograniem.

            Do ostatniego etapu z Harasiuk do Dąbrówki wszyscy przystąpili w dobrym nastroju, kończąc go w dobrej formie i żalu, że to już koniec spływu.  

            Wszyscy uczestnicy, nie bacząc na trudy pytali kiedy następny spływ.

            Zaangażowanie, uczynność, życzliwość i zdyscyplinowanie uczestników pozwoliło organizatorom zrealizować program imprezy, za co serdecznie dziękujemy.

Galeria do obejrzenia…

 

ZA ORGANIZATORÓW
Prezes Ogniska TKKF Siarka
Grzegorz Skowron
Tarnobrzeg, Lipiec  2017 r.

Podziel się stroną na:
  • Drukuj
  • Facebook
  • Gadu-Gadu Live
  • Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz