KOMUNIKAT z XVIII Integracyjnego OSK na Sanie

KOMUNIKAT

z XVIII Integracyjnego Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego na Sanie

XVIII Integracyjny Ogólnopolski Spływ Kajakowy odbył się w dniach 5 – 7 Lipca 2013 r. na rzece San z Niska do Wrzaw.

Współorganizatorami spływu był Prezydent Miasta Tarnobrzega Norbert Mastalerz, Podkarpacki TKKF z Rzeszowa, SEP Oddział Tarnobrzeg, Poltur Tarnobrzeg, Rotrans Nisko oraz Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Wzięło w nim udział 28 uczestników reprezentujących Knurów, Mielec, Nową Dębę, Krzeszów, Łososinę Dolną i Tarnobrzeg.

W dniu 5 lipca w Nisku wszyscy uczestnicy podczas uroczystego otwarcia otrzymali okolicznościowe Paszportówki i znaczki spływowe.

W trakcie biwaków przeprowadzane były zawody sportowe, ogniska i dyskoteki.

Podczas uroczystego zamknięcia  spływu Prezes Ogniska TKKF Siarka podziękował uczestnikom  za kulturalne i sportowe zachowanie, wymienił wszystkich sponsorów serdecznie dziękując im za pomoc w organizacji tej imprezy, a następnie Komandor Spływu wręczył uczestnikom ufundowane przez Organizatora upominki .

Najstarszym uczestnikiem spływu był 64 letni Wiesław Kozłowski z Tarnobrzega, któremu komandor  wręczył  puchar ufundowany przez organizatora.

Najmłodszym uczestnikiem spływu była 6 letnia Oliwia Wójcikowska  z Tarnobrzega, która otrzymała puchar ufundowany przez organizatora.

Puchar Fair – Play wręczony został Crisowi Dorszowi z Hiszpanii.

Do ostatniego etapu z Radomyśla do Wrzaw wszyscy przystąpili w dobrym nastroju, kończąc go w dobrej formie i żalu, że to już koniec spływu.

Pożegnanie, przekazywanie adresów we Wrzawach zamknęły tą imprezę.

Spływ odbył się przy totalnie słonecznej pogodzie.

Zaangażowanie, uczynność, życzliwość i zdyscyplinowanie uczestników pozwoliło organizatorom zrealizować program imprezy, za co serdecznie dziękujemy.

Pomimo trudów wszyscy uczestnicy deklarowali chęć uczestniczenia w kolejnych spływach kajakowych organizowanych przez Ognisko TKKF Siarka.

 

ZA ORGANIZATORÓW

Prezes Ogniska TKKF Siarka

Grzegorz Skowron

Tarnobrzeg, lipiec 2013 r.

Kliknij aby zobaczyć galerię ze spływu.

Podziel się stroną na:
  • Drukuj
  • Facebook
  • Gadu-Gadu Live
  • Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz